Belépés a B2B rendszerbe

Email Jelszó
Beküldendő ajánlatok szerkesztése
Csak regisztrált partnereink részére

A "Esztergálás" kategória cégei

Cég neveTelefonVárosE-mail
Balogh Csaba E.V. 06-30/655-9758, 06-32/356-405 Bátonyterenye jabba58@citromail.hu
Bocz-N Kft. 06-20/338-2376, 06-52/570-627 Hajdúnánás bocz@bocz-n.hu
Borsodi Fémmű Kft. 30/965-8140, 46/508-375 Miskolc borsodifemmu@freemail.hu
Ferro-Golden Kft. 06-20/343-1067 Üllő
Festone Kft. 06-30/247-4888 Nagyatád festone@t-email.hu
Flexio Kft. 06-20/912-3922, 06-1/264-2190 Budapest flexio@flexio.hu
Forgácsoló, Fémforgácsoló Budaörs - Esztergályos Szalon Kft. 06-20/374-0213, 06-23/415-111 Budaörs
Fémmíves -87 Ipari és Szolgáltató Kft. 06-1/286-0359 Budapest femmives@t-online.hu
Gabrielvas '76 Kft. 06-20/802-3121 Dág
Juhász Alu-Megmunkálás Hegesztés Vállalkozó 22/319-196,20/9392-623 Székesfehérvár
Kerékcsavar, Kerékőr, Nyomtávszélesítő 06-30/299-5129 Budapest
Kiss Attila E.V. 06-52/530-038 Debrecen dobo7074@t-online.hu
Laboda Béla - Esztergályos 06-72/532-105, 06-20/923-0642 Pécs labodabela@freemail.hu
Lara-Therm Kft. 06-25/462-078, 06-20/216-7202 Sárbogárd larathermkft@invitel.hu
Lendvai József Lakatos 06-30/227-6097 Pécs lendvai.j@indamail.hu
Lonich Gyula E.V. 06-30/222/7417 Nógrád lonich@freemail.hu
Metal Grinding - Gajda István 06-68/929-1656, 06-20/929-1656 Orosháza metalgrinding@mailbox.hu
Nyír Dinamika Ipari, Kereskedelmi és Szakképző Kft. 06-42/500-558, 06-42/315-111 Nyíregyháza info@nyir-dinamika.hu
P. Klikk Kft. 06-99/523-637, 06-20/927-0419 Sopron pklikk@pklikk.hu
Rozetta Épületdíszítés Kft. 06-70/364-4500 Szombathely goth@rozetta.eu