Belépés a B2B rendszerbe

Email Jelszó
Beküldendő ajánlatok szerkesztése
Csak regisztrált partnereink részére

A "Import" kategória cégei

Cég neveTelefonVárosE-mail
Alla Kft.-Cipőnagykereskedelem 06-20/953-3024, 06-96/517-263 Győr tundernoke@gmail.com
Carl Stahl Hungária Kft. 24/491-452 Dunaharaszti janosgill@carlstahl.hu
E.T.H. Élelmiszer - Tartály Hungária Szállítási Kft. 06-1/348-0080, 06-30/448-6587 Budapest eth@tabgroupe.com
Formentor Kft.-Nemzetközi Szállítmányozó Kft. 06-1/392-5232, 06-1/397-2484 Budapest info@formentor.hu
Gelencsér Vilmos - Magánvállalkozó 06-72/212-278, 06-72/213-644 Pécs info@gemos.hu
Használt Ruha Fót - Adan Használt Ruházat 06-30/305-6831 Fót adankft@gmail.com
Hungarotrans Sped Kft. 06-30/222-7066, 06-22/668-045, 06-22/668-055 Tordas hungarotrans@mail.datanet.hu
Interholz 2000 Bt. 06-20/972-2458 Szulok interholz@t-online.hu
Librotrade Kft. 06-1/254-0254 Budapest librotrade@librotrade.hu
Maresi Foodbroker Kft. 06-1/248-3030 Budapest office@maresi.hu
Musztács Kert Kft. 06-30/283-8040 Őrtilos musztacskert@freemail.hu
Practilub Kft. 06-28/999-420, 06-28/999-428 Gödöllő practilub@practuilub.hu
R.G.R. Kereskedelmi Kft. 06-70/377-8719, 06-30/959-0175, 06-96/576-674 Mosonmagyaróvár rgrkft@externet.hu
Reisser Csavar Gyártó és Forgalmazó Kft. 06-22/591-220, 06-30/267-0244 Szár reisser@reisser.hu
Ruházat, Cipő Gyöngyös - Fenyő Design Kft. 06-37/311-141 Gyöngyös
SMP Számítás-, Bank-, és Biztonságtechnikai Kft. 06-1/412-2540 Budapest smp@smp.hu
Skygate Transport Kft. 06-30/933-0773, 06-30/949-2682, 06-1/456-0104, 06-1/456-0105, 06-1/456-0108 Budapest skygate@t-online.hu
Solution Transport SRL 06-30/648-0797, 06-1/215-3230 Oradea
VIP Phone Group Bt. 06-20/922-3333, 06-70/930-4414, 06-20/440-4040, 06-70/331-4757 Budapest info@vip-phone.hu